Rejestracja

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Rejestracja

dOJAZD

Pacjent

Certyfikaty

AktualnościKonkursy
Zamówienia
Badania Kliniczne

Plan Zabezpieczenia Miejsc

Unia Europejska
__________________

BIP

Ministerstwo Zdrowia

UM

portal

eWUS

DILO

SIMP

2016-02-10 Ogłoszenie o likwidacji dokumentów

SP ZOZ MSW w Łodzi uprzejmie informuje, że brakowaniem objęta będzie dokumentacja medyczna osób, które były pacjentami naszego Szpitala w roku 1995.

Osoby zainteresowane odbiorem oryginału dokumentacji medycznej przeznaczonej do niszczenia mogą ubiegać się o jej odbiór do 15.04.2016r po uprzednim złożeniu wniosku w Kancelarii Szpitala.

Po w/w terminie dokumentacja medyczna zostanie zniszczona bez możliwości odtworzenia danych osobowych.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015-09-28   e-wyniki 

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność poinformować, iż od 01.10.2015 będzie możliwe pobranie wyników badań Laboratoryjnych oraz Radiologicznych (RTG, TK, MMG), które będą wykonywane w naszym Szpitalu, a zlecane podczas wizyt we wszystkich poradniach specjalistycznych oraz POZ.

Zapytaj swojego Lekarza o szczególy.

Dostęp do e-wyników będzie możliwy po zalogowaniu się do systemu "e-Rejestracja".
Jeśli jeszcze nie maja Państwo konta dostępu, zapraszamy do zarejestrowania się.

zarejestruj się tutaj ...

System "e-Rejestracja" to nie tylko e-Wyniki ale również możliwość zapisania sie do poradni Specjalistycznych oraz POZ. Zarejetruj się już dziś...
 
      

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015-08-12 Dopalacze kradn± życie

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który obrazuje jak zachowuje się pacjent po zażyciu środków odurzajacych typu "dopalacze"

Uwaga film zawiera sceny drastyczne
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2015-07-16   Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów.

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz informacje o miejscach, w których handluje się zakazanymi środkami? Jesteś uzależniony? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy. Lista zostanie także przekazana do wszystkich resortów, urzędów wojewódzkich oraz powiatów.

 

800 060 800 – Bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego. Pod tym numerem telefonu możemy uzyskać informacje na temat negatywnych skutków zażywania dopalaczy oraz o możliwościach leczenia. Infolinia jest także przeznaczona dla rodziców, którzy mają wątpliwości czy ich dzieci zażywają dopalacze. Na infolinię GIS można przekazywać także informacje, które mogą ułatwić służbom dotarcie do osób handlujących tymi nielegalnymi substancjami.

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Służy on młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony. Zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażania trosk, rozmawiania o sprawach dla nich ważnych oraz kontaktu w trudnych sytuacjach. Telefon prowadzi Fundacja Dzieci Niczyje. Linia jest dostępna codziennie w godzinach 12:00 – 20:00, pomoc online dostępna na www.116111.pl/napisz. Tylko w 2014 roku specjaliści przeprowadzili 3205 rozmów dotyczących dopalaczy.

800 100 100 – Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci. To bezpłatna i anonimowa pomoc telefoniczna i online dla rodziców i nauczycieli, którzy potrzebuj± wsparcia i informacji w zakresie przeciwdziałania i pomocy dzieciom przeżywaj±cym kłopoty i trudności wynikaj±ce z problemów i zachowań ryzykownych takich jak: agresja i przemoc w szkole, cyberprzemoc i zagrożenia zwi±zane z nowymi technologiami, wykorzystywanie seksualne, kontakt z substancjami psychoaktywnymi, uzależnienia, depresja, myśli samobójcze, zaburzenia odżywiania. Telefon prowadzi Fundacja Dzieci Niczyje. Linia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00, pomoc online dostępna pod adresem pomoc@800100100.pl. W 2014 roku 61 rozmów dotyczyło problemów z dopalaczami.  

800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Osoby poszukujące pomocy oraz informacji na temat dopalaczy mogą korzystać także z telefonu zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Numer przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy chcą zgłosić problemy dzieci. Telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.15 do 20.00. Po godzinie 20.00 oraz w dni wolne od pracy, każdy może przedstawić problem i zostawić numer kontaktowy. Pracownik telefonu zaufania oddzwoni następnego dnia.

112 – Jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Jednoczesnie zachęcamy Państwa do aktywności fizycznej oraz skorzystania z porad naszych specjalistów
jak również do okresowych badań profilaktycznych.

Bo Państwa zdrowie jest najważniejsze....


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015-07-10

„SP ZOZ MSW w Łodzi wynajmie lokal o powierzchni 22,33m² zlokalizowany na parterze w holu głównym.

Propozycje najmu można składać osobiście w Kancelarii Szpitala (pn-pt w godz. 08:00-15:30) bądź mailowo do adres dyrekcja@zozmswlodz.pl. Propozycja powinna zawierać informację o charakterze planowanej działalności gospodarczej na terenie Szpitala oraz propozycję warunków cenowych najmu lokalu. Preferowana działalność to usługi fryzjerskie (lub fryzjersko-kosmetyczne).”

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2015-02-16
Certyfikat oraz wyróżnienie


Miło nam poinformować, iż SP ZOZ MSW w Łodzi otrzymał Certyfikat "wysokiej Jakości w Ochronie Zdrowia" oraz wyróżnienie w rankingu szpitali, wielospecjalistycznych i onkologicznych.

Dziękujemy i zapraszamy na wizytę...


   
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014-12-24
Wyniki Zapytania Ofertowe:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014-12-08
Certyfikat Akredytacyjny nr: 2014/71:


Miło nam poinformować, iż SP ZOZ MSW w Łodzi otrzymał dnia 08 grudnia 2014 Certyfikat Akredytacyjny potwierdzający standardy akredytacyjne dla lecznictwa szpitalnego. Otrzymanie certyfikatu jest ukoronowaniem zaangażowania wszystkich pracowników Szpitala.

Dziękujemy i zapraszamy na wizytę...-----------------------------------------------------------------------------------------------------------