eRejestracja – potwierdzanie konta kodem jednorazowym

A A+ A++

powrót 09/03/2016
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Z przyjemnością informujemy, że wdrożona została możliwość SAMODZIELNEGO potwierdzenia konta w systemie eRejestracja za pomocą kodu jednorazowego.

Kody jednorazowe do samodzielnej aktywacji konta w eRejestracji mogą Państwo otrzymać w Centralnej Rejestracji przy okazji wizyty w naszym Szpitalu.

Uwaga. Kod jednorazowy jest ważny tylko przez 7 dni od dnia jego wygenerowania/ wydrukowania przez personel Centralnej Rejestracji.

Dlatego prosimy nie zwlekać z założeniem konta do eRejestracji.

Od tej pory, nie będą Państwo musieli jeszcze raz specjalnie odwiedzać Centralną Rejestrację SP ZOZ MSW w Łodzi w celu potwierdzenia swojej tożsamości i potwierdzenia konta do eRejestracji co było niezbędne aby w pełni aktywować to konto i tym samym uzyskać dostęp do umawiania wizyt do Poradni jak i do uzyskania dostępu do wyników wykonanych badań (do dokumentacji medycznej).

Nowa funkcjonalność ułatwi i zdecydowanie przyśpieszy Państwu uzyskanie pełnego dostępu do systemu eRejestracja / eWyniki.

Po założeniu konta do eRejestracji na stronie https://erejestracja.zozmswlodz.pl/ i wstępnym potwierdzeniu konta po kliknięciu w link / odnośnik w emailu potwierdzającym założenie konta, należy zalogować się do systemu eRejestracja aby potwierdzić konto kodem jednorazowym. W tym celu należy wejść w zakładkę „Konto” a następnie „Potwierdzanie konta”.