infolinia

Kariera

Chcesz pracować w naszym Szpitalu?

Stawiamy na rozwój i ludzi chcących czynnie w nim uczestniczyć!
Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie, napisz do nas na jakim stanowisku pracy mógłbyś się doskonale odnaleźć pracując dla nas, jaki wkład w rozwój naszej placówki mógłbyś wnieść oraz prześlij swój życiorys (CV).

 

Proszę o zawarcie w CV zgody o podanej niżej treści:

Ja niżej podpisany/a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi ul. Północna 42, 91–425 w Łodzi na czas rekrutacji -w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko w SP ZOZ MSWiA.

 

Jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja/propozycja skontaktujemy się. Aktualne oferty pracy znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Ogłoszenia => Konkursy lub na profilu naszego Facebooka – Podobny obraz SPZOZMSWIALODZ.

 

Klauzula informacyjna

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi ul. Północna 42, 91–425 w Łodzi, oraz dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na zgłoszone przez pana stanowisko pracy u Administratora. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych, jeżeli nie jest to sprzeczne z przepisami szczególnymi  i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

 

Aktualne oferty pracy:

  1. kierownika Izby Przyjęć
  2. lekarzy dyżurnych w Izbie Przyjęć
  3. specjalistę okulistę w Oddziale Okulistycznym
  4. specjalistę medycyny pracy
  5. specjalistów medycyny rodzinnej lub lekarzy spełniających wymogi do pracy w POZ
  6. konserwatora aparatury medycznej. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne lub średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w placówce szpitalnej. W zakres obowiązków wchodzi nadzór nad aparaturą i sprzętem medycznym placówki, wykonywanie drobnych napraw, pilnowanie okresowych przeglądów oraz zgłaszanie napraw do serwisu. Dopuszczalna każda forma umowy (o pracę, kontrakt, zlecenie), wynagrodzenie do uzgodnienia.

Kontakt

Adres

ul. Północna 42,
91-425 Łódź

kariera@zoz-mswia-lodz.pl

Kontakt

42 63 41 152

Dane szpitala

NIP  726–00-04–820

KRS  0000023744

REGON  470805076